Hej :D
Dzisiaj postanowiłam dodać Gomez, jednak nie jest to te 40 iconek o których mówiłam.
Tylko dlatego, że nikt nie komentuje, a ja sama dla siebie tego nie robię.
Staram się jak narazie rozsławić tego bloga.
Bierzesz? - Piszesz!
To jak narazie wszystko :) Jak ktoś zacznie komentować to będę dodawać już po 40 iconek :)
Aaa, właśnie! xd Harry ma dzisiaj urodziny :3 <3
Dlatego jedno wielkie MASSIVE HAPPY BIRTHDAY dla Hazzy ! <33 :D
No ode mnie to już wszystko ;)
Do kolejnej notki :)




















Ładne iconki, szukam współ // KKolorowy
OdpowiedzUsuń